Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0