Series
Ratings
136
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 1.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 1.0
Monty Python's Flying CircusRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 0.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 0.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 2.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
MarianneRated ★ 3.0