Movies
Ratings
247
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Spectacular NowRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0