Series
Ratings
48
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
BloodRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 4.5