Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0