Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Suck Me ShakespeerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0