Movies
Ratings
245
Bleak NightRated ★ 4.5
ShineRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5- CandyRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
Into the WildRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5