Movies
Ratings
30
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0