Series
Ratings
153
AdolescenceRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.5
VeepRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
South Korean ForeignersRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Skam France Season 3Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 2.5
CastlevaniaRated ★ 3.0