Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5