Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
BonesRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5