Movies
Ratings
72
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
A Year-end MedleyRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0