Series
Ratings
27
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Le Coup de FoudreRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0