Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5