Movies
Ratings
645
SkylineRated ★ 2.5
Free WillyRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 1.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0