Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0