Series
Ratings
50
Waiting for LoveRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 2.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Coffee HouseRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0