Titles you rated
- AlcatrazRated ★ 2.5
- The RiverRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
ContinuumRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 2.0
True BloodRated ★ 4.5