Series
Ratings
80
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 1.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.0
The Superman AgeRated ★ 1.5
Dr. FrostRated ★ 1.0- The LoverRated ★ 1.5
Fantasy TowerRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 2.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 1.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0