Movies
Ratings
214
Inside OutRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5