Movies
Ratings
1052
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 1.0
VenomRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0