Titles you rated
The IslandRated ★ 4.5
London Has FallenRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 4.5