Movies
Ratings
100
The HostRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5