Titles you rated
HahahaRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
WildRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Riff-RaffRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
In the HouseRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Hungry HeartsRated ★ 3.0
CitizenfourRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Across A Gold PrairieRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0