Movies
Ratings
1184
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 2.5
SpyRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0