Movies
Ratings
804
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 3.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5