Movies
Ratings
200
Sex and the CityRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5