Movies
Ratings
53
Total EclipseRated ★ 5.0
RioRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 5.0