Movies
Ratings
300
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
Lovely ComplexRated ★ 3.5
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
WimbledonRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0