Movies
Ratings
686
Good NewsRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 2.0
ToscanaRated ★ 2.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5