Movies
Ratings
32
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The GuardiansRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5