Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The SeagullRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Deep Blue NightRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5