Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
VRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 3.0
24Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
ArrowRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 2.5