Titles you rated
- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5