Movies
Ratings
793
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
The Gleaners & IRated ★ 4.5
PassingRated ★ 4.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.0
The GeishaRated ★ 3.0
RopeRated ★ 4.0
Kusama: InfinityRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
The Kingdom of Dreams and MadnessRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0