Series
Ratings
254- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Heaven's Design TeamRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
A Meal Makes Her ForgetRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.0
Blown AwayRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Shichinin no HishoRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0