Titles you rated
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
CrankRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 5.0
21Rated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0