Movies
Ratings
175- HallanRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
RevolverRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5