Movies
Ratings
87
Blade RunnerRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0