Movies
Ratings
52
School of RockRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5