Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0