Movies
Ratings
230
HancockRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
PandorumRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
ControllerRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
ClementineRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
RangoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Meet DaveRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 4.0