Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5