Titles you rated
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
MonstarRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5