Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Battle of JangsariRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5- BLACKBOXRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5