Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0