Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 1.5
FirefightersRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0