Movies
Ratings
17
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0