Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The KidRated ★ 5.0
Top StarRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
White LieRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Akko's SecretRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5