Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0